Par mums - Sencis-Latvijā ražotas mīkstās mēbeles-Sencis-Latvijā ražotas mīkstās mēbeles-
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk.

Vispārīgi

Kas mēs esam?

SENCIS specializācija ir mīksto mēbeļu ražošana. Uzņēmums savu darbību uzsācis Latgalē, Līvānos, un uzņēmumā ir 100% Latvijas kapitāls.

Visgrūtākais nav process, gluži otrādi – tas mums sagādā prieku. Toties šķirties no tapušā krēsla, dīvaina vai citas lieliskas mēbeles, lūk, tas gan nav viegli.

Iemesls tam vienkāršs – katra lieta ko radām, tiek veidota ar vislielāko rūpību un mīlestību, kā to veidojot pašiem priekš sevis. Tieši tāpēc atviegloti uzelpojam tikai tad, kad zinām – šī lieta nonāks pie zinoša, kvalitāti novērtējoša klienta. Un mums tādu ir daudz. Arī Tu.

Uz sazināšanos, lai radītu kaut ko, no kā būs grūti šķirties ne tikai mums, bet arī Jums!

 

Uzņēmuma

Politika

Misija:
Mēs uzskatām, ka mūsu misija ir mājīguma radīšana cilvēku dzīvē, mājās un darbā, sniedzot kvalitatīvu pakalpojumu (preci) un visaugstākā līmeņa servisu. Mūsu produkcija visā tās ekspluatācijas laikā nedrīkst klientam prasīt papildus pūles, resursus un laiku. Tās uzdevums ir labvēlīgas gaisotnes nodrošināšana katra cilvēka ikdienā

Vīzija:
Iegūt pasaules tirgū vadoša pakalpojuma (preces) piegādātāja un ražotāja pozīciju, pateicoties klientu skaita palielināšanai, kā arī ražotās produkcijas un sniegtā pakalpojuma kvalitātes paaugstināšanai.

Ieskats

Vēsture

2018

Uzņēmums paplašina eksporta robežas un īsteno projektu Skotijā.

2017

Uzņēmums attīsta sadarbību ar dizaineriem un īsteno vairākus projektus.

2017. gada

Renovē un pilnveido noliktavu 1200m2. Iegādājas jaunu iekrāvēju

2016. gada

Uzņēmums kļūst par BNI grupas biedru.

2016. gads

Uzņēmumā ievieš ERP ražošanas sistēmu "Monitor"

2015.gads

Uzņēmums iegādājas jaunas ražošanas iekārtas, attīsta ražošanu.

2010.gads

Uzņēmums piedalāmās izstādē, pateicoties ERAF projektam „Asociācijas „Latvijas mēbeles” uzņēmumu dalība mēbeļu izstādē Stokholmā (Zviedrija). Uzsākts eksports uz Zviedriju

2007.gads

Uzņēmums iegūts ISO 9001:2000 sertifikātu

2005.gads

Uzņēmums uzsāk eksports uz Somiju

2003.gads

Uzņēmums pievienojās Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamerai

2002.gads

Uzņēmums pārvācās uz jaunajām telpām

1997.gads

Uzsākta mīksto mēbeļu ražošana

1991.gads

Tiek nodibināts uzņēmums "Sencis"

Noskaidro vairāk

Sazinies ar mums

Raksti uz e-pastu sencis@sencis.lv vai zvani +371 20371917 un noskaidro sīkāku informāciju par sev interesējušajiem jautājumiem. Kontaktforma un detalizētāka informācija pieejama sadaļā "Kontakti".
Jautā mums